ПРОДАВА СЕ ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В БУРГАС – КВ. ХОРИЗОНТ
  • €208,000

Description

✨ ПРОДАВА СЕ ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В БУРГАС – КВ. ХОРИЗОНТ ✨
Предлагаме ви стилен и просторен апартамент в сграда „Хелена Резиденс“, разположена в един от най-предпочитаните райони на Бургас – кв. Хоризонт.
🏡 Площ: 101 кв.м

Distribution:
✔️ Просторна и светла всекидневна с кухня
✔️ Две уютни спални
✔️ Bathroom with toilet
✔️ Отделно мокро помещение
✔️ Две тераси
Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо – без компромис в качеството и комфорта.
Всеки детайл е подбран с внимание, за да осигури уют, функционалност и модерен стил на живот.
🌟 Предимства:
Сграда „Хелена Резиденс“
Напълно обзаведен и готов за нанасяне
Spacious and bright rooms
Модерно и функционално разпределение
Отлична локация в спокоен и предпочитан район
📞 За повече информация и оглед, цитирайте код: №5650
🔑 Дом, съчетаващ комфорт, стил и качество – готов да стане вашият нов дом!

Overview

Offer ID: 5650
  • 3-room
  • Property type
  • 2
  • Bedrooms
  • 0
  • Bath
  • 101
  • Area Size
  • 2025
  • Year of construction

Address

  • City: Burgas
  • Neighborhood: Horizon

Details

Updated on May 21, 2026 at 12:52 pm
  • ID of offer 5650
  • Price €208,000
  • Quadrature 101
  • Bedrooms 2
  • Rooms 3
  • Bath 0
  • Year of construction 2025
  • Property type 3-room
  • Type of offer Sells
  • Floor 5
  • Floors 8
  • Furnishings Furnished
  • Type of construction Brick
  • Price per sq.m. 2059
  • New construction Yes
  • Balconies (number) 2
  • Bathroom with toilet (number) 1

Interest Calculator

Request a view

View type

Information

View Profile
Ани Нанева

Send request

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare